Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat xizmatini rivojlantirish agentligi Oʻzbekiston Respublikasi Xalq taʼlimi vazirligi bilan hamkorlikda vakant boʻlgan Xalq taʼlimi vazirligi Donor va grantlar bilan ishlash shoʻbasi bosh mutaxassisi lavozimiga ochiq mustaqil tanlov eʼlon qiladi.
Tanlovda ishtirok etish istagi boʻlgan nomzodlar Davlat xizmatini rivojlantirish agentligining “Davlat fuqarolik xizmatchilari vakant lavozimlarining yagona ochiq portali” (https://vacancy.argos.uz/)da roʻyxatdan oʻtishlari, vakant boʻlgan Xalq taʼlimi vazirligi Donor va grantlar bilan ishlash shoʻbasi bosh mutaxassisi lavozimini tanlab soʻralgan hujjatlarni elektron shaklda taqdim etishlari zarur.
Eʼtibor bering!
Tanlovda ishtirok etish boʻyicha arizalarni qabul qilish faqat nomzodlar tomonidan saytdagi elektron soʻrovnomani toʻldirish orqali amalga oshiriladi.
Tanlov toʻgʻrisida batafsil maʼlumotlar bilan Oʻzbekiston Respublikasi Xalq taʼlimi vazirligining (71) 241-01-92 telefon raqami orqali bilib olishingiz mumkin.
Nomzodlardan ariza va kerakli hujjatlarni qabul qilish 2021-yil 29-yanvardan 7-fevralgacha (shu kuni ham) davom etadi.
Ariza va hujjatlarni qabul qilish vaqti oʻtgandan soʻng yuborilgan ariza va hujjat egalari tanlovda ishtirok eta olmaydi.

Агентство развития государственной службы при Президенте Республики Узбекистан совместно с Министерством народного образования Республики Узбекистан объявляет открытый и независимый конкурс на замещение вакантной должности Главного специалиста отдела доноров и грантов Министерства народного просвещения. Образование.
Кандидаты, желающие принять участие в конкурсе, должны зарегистрироваться на «Едином открытом портале вакансий государственных служащих» Агентства по развитию государственной службы (https://vacancy.argos.uz/) и заполнить вакансию главного специалиста отдела доноров и грантов. Министерства народного просвещения, они должны подать запрошенные документы в электронном виде.
Внимание!
Заявки на участие в конкурсе принимаются только путем заполнения электронной заявки на сайте.
Дополнительную информацию о конкурсе можно получить по телефону Министерства народного образования Республики Узбекистан (71) 241-01-92.
Прием заявлений и необходимых документов от кандидатов продолжится с 29 января по 7 февраля 2021 года (в тот же день).
Претенденты, подавшие заявки и документы после установленного срока, не смогут участвовать в конкурсе.